Sıkça Sorulan Sorular

Oturma grubumu kullandıktan bir süre sonra özellikle sıkça kullanılan bölgelerin kumaşında renk değişimi olmasının sebebi nedir?
Şönil, flok, alkantra gibi havlı kumaşlarda, kullanımdan dolayı havlar bir yöne doğru yatabilir ve kumaşta renk farkı varmış gibi algılanabilir. Bu sorunun kumaş kalitesiyle bir ilgisi olmayıp, kumaş yapısının tabii bir sonucudur.

Kanepe veya oturma grubu döşemelerinde farklı kumaş ve desen seçenekleri var mıdır?
Kanepe ve oturma gruplarımız da farklı desen ve renklerde kumaş seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bayilerimiz deki kumaş kartelâlarından kumaş seçeneklerini görebilirsiniz.

Ürünlerin standart üretimi dışında isteğe göre (kullanılan malzeme, ölçü, v.b.) ürün üzerinde değişiklik yapılabilir mi?
Üretimimiz fabrikasyon bir üretim olduğu için talep doğrultusunda ürünlerimiz üzerinde (kullanılan malzeme, ölçü v.b.) değişiklik yapılamamaktadır.

Panel Mobilya ürünlerinizin ünite bazında satışı yapılıyor mu?
Ürünlerimizin ünite bazında satışı yapılmakta olup, istediğiniz takımın herhangi bir parçasını alabilirsiniz.

Yemek ve Yatak odamızın temizliğini ürüne zarar vermemek için nasıl yapmam gerekir?
Mobilyalarınızın temizliğini özel mobilya temizleyici maddeler veya nemli yumuşak bezle yapabilir ve mobilyalarınızı kurulayabilirsiniz. Temizlik için kesinlikle asit, baz içerikli maddeler ve sert cisimler kullanılmamalıdır.

Almış olduğum yemek odası takımının sandalyeleri arasında hafif renk tonu farklılıkları var. Bu durum normal mi?
Ahşap kullanılan ürünlerde, ahşaplar arasında renk ve desen farklılığı olabilir. Tüm ahşaplara aynı işlem uygulandığı halde, ahşabın tabii özellikleri gereği farklı görünümler, ton farklılıkları vb. ortaya çıkabilir. Ağacın yaşı, damar yapısı, yetiştiği iklim gibi sebeplere dayanan bu durum bir hata olarak algılanmamalıdır.

Hayal Kahramanları uyku setinde baza fırfırı çıkmadı, fiyata dâhil değil mi?
Ürün karyolada da kullanılabilecek özellikte olduğu için karyolada kullanacak tüketicilerimize extra bir fiyat farkı olmaması için baza fırfırı ayrı olarak satışa sunulmaktadır. Talep ettiğiniz takdirde bayiimiz yardımcı olacaktır.

Yeni aldığım nevresim takımında ve uyku setinde kullanmadan önce yıkanması neden öneriliyor?
Ürün ambalajında kullanmadan önce ürünün yıkanması ve ütülenmesi tavsiye edilmektedir. Bu tavsiyenin nedeni ise üründe kalması muhtemel hav veya boya pigmentlerinin temizlenmesi açısından olup, yıkadığınız takdirde bu havların tekrar çıkmadığını görebilirsiniz. Ürünlerimiz, üretime alınmadan önce belirli testlere tabi tutuluyor olup, test sonuçları TSE kriterlerine uygun olursa üretime alınmaktadır ve önerilere uygun olarak kullanıldığında herhangi bir sorun oluşmamaktadır.

Yataklarda özel ebat üretiminiz var mıdır?
Yataklarımızda özel ebat üretimi yapılmaktadır; fakat 147*208 gibi ara ebat siparişi alınmamaktadır. Örneğin 150*190 ve 150*200 üretimi olan bir yatakta 150*180 ebat üretimi yapılabilmektedir.

İnternet sitesinde mutfak modellerinize baktığımda fiyat bilgisini göremedim. Fiyatlarınız hakkında bilgi almam mümkün mü?
İstikbal Regina Mutfak & Banyo markamız modüler çalışan bir firma ve modellerin fiyatları tasarımınızda kullanılan modüllere göre değişiklik göstermesi nedeni ile fiyat listesi yayınlamıyoruz. Size en yakın bayi ile bağlantıya geçmeniz dahilinde, bayimiz evinize gelerek, ölçü alacak ve tasarım yaparak size fiyat bildireceklerdir.

Sitenizde yer alan Rapido ve Carmen raylı dolapların tasarımları standart mı?
Raylı dolap tasarımları kullanılan modele, ölçüye ve raylı dolap içerisinde kullanmayı düşüneceğiniz aksesuarlara göre değişiklik göstermektedir. Size en yakın bayi ile bağlantıya geçmeniz dahilinde, bayimiz evinize gelerek, ölçü alacak ve tasarım yaparak beğeninize sunacaktır.